تلفن: 08632212666

پکیج های تبلیغاتی

  • اندازه قلم

در صورتی که اطلاعات کاملی از شبکه ها جامعه های مجازی ندارید و یا می خواهید تبلیغات برند، محصول و یا خدمات شما بصورت گسترده و با استفاده از دانش کارشناسان حوزه تبلیغات ما انجام گردد می توانید از پکیج های متنوع آماده استفاده نمایید. استفاده از این پکج ها مقرون به صرفه تر و گسترده تر بوده و بازده تبلیغات را افزایش میدهد. در زیر چند روش تبلیغات با استفاده از پکیج های موجود معرفی می گردد:

مثال اول: تبلیغ یک پیج اینستاگرام (پکیج طلایی اینستاگرام)

در پکیج طلایی ویزه تبلیغات پیج اینستاگرام، پیج شما طی 24 ساعت برای بیش از 100 هزار فرد نمایش داده می شود و با توجه به محتوا و مطالب موجود در پیج باعث افزایش سریع فالوئر واقعی سایت شما می شود.

مثال دوم: تبلیغ یک کالای مخصوص بانوان (پکیج نقره ای کالای بانوان):

در پکیج نقره ای ویژه تبلیغات کالای بانوان کالای شما علاوه بر نمایش در کانال های با مخاطب بانوان در کانالهای تلگرامی بانوان و همچنین در چند وب سایت با مخاطب بانوان قرار داده می شود که می تواند تاثیر سریع و فوق العاده ای در افزایش فروش محصولات و خدمات شما داشته باشد.

مثال سوم: برند سازی (پکیج طلایی برند):

با استفاده از پکیج طلایی برند می توانید اقدام به معروف سازی برند خود نمایید. در این پکیج تبلیغات شما بصورت دوره ای در چندین پیج و کانال با مشخصات و تعداد بازدید مشخص درج و پس از زمان مشخص حذف می شوند و سپس مجدد در بازه های زمانی مشخص تبلیغات قرار داده می شوند تا باعث بهبود رتبه برند شما گردند. همچنین بصورت تبلیغات برندی در بسیاری از سایتهای طرف قرارداد نیز لوگو و برند تبلیغاتی شما به نمایش در می آید که علاوه بر محبوبت و شناسانده شدن برند شما باعث افزایش لینک ورودی و بهبود رتبه سایت و الکسای شما نیز می گردد.

 

در صورت هر گونه سوال و یا ابهام در خصوص انتخاب پکیج و یا روش استفاده می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

درباره راهبرد ارتباط

شرکت راهبرد ارتباط ملل (MSR) با برند راهبرد ارتباط با شماره ثبت 15051 و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

فعالیت این واحد از شرکت راهبرد ارتباط در خصوص انجام کلیه امور تبلیغات مجازی یا دیجیتال مارکتینگ می باشد.

تماس با ما

با ما در تماس باشید

گواهینامه ها

کلیه خدمات و محصولات این وب سایت حسب مورد دارای مجوز قانونی از مراجع ذی صلاح می باشد.