تلفن: 08632212666

امنیت در معاملات آنلاین و تبلیغات در اینستاگرام و جامعه های مجازی

  • اندازه قلم

همواره یکی از دغدغه های مدیران و مسئولین شبکه های اجتماعی اعتماد متقابل بوده است. چرا که در زمانی که مشتریان تعهد می نماید ابتدا کل وجه را تسویه نمایند از پایبندی به تعهد مدیران سایتها و کانالها اطمینان ندارند و همچنین در زمانی که وجه یا درصدی از آن قرار است در پایان کار پرداخت گردد همین مشکل برای مدیران سایتها و کانالها و شبکه ها بوجود می آید.

یکی از خدمات ارائه شده توسط راهبرد ارتباط حل این مشکل دائمی می باشد.

روش کار به این صورت است که مشتری پس از انتخاب روش تبلیغاتی خود هزینه تبلیغات مذکور را به حساب شرکت واریز می نماید. شرکت پس از اطلاع به مدیران سایتها یا کانالهای مورد درخواست مشتری و هماهنگی های لازم با آنها اقدامات لازم در خصوص شروع تبلیغات را برنامه ریزی و هماهنگ می نماید. همچنین در طول بازه نمایش تبلیغات این شرکت مسئولیت بررسی و پایبندی مدیران سایتها و کانالهای را به عهده می گیرد و بصورت دوره ای گزارشات مربوطه را به مشتریان ارسال می نماید. پس از اتمام کار و انجام تعهدات مدیران کانالها شرکت پس از کسر کارمزد توافق شده با مدیران کانال مبلغ را به حساب آنها واریز می نماید.

همچنین گزارشات مالی در پنل کاربری مشتریان و مدیران کانالها همواره قابل مشاهده است.

درباره راهبرد ارتباط

شرکت راهبرد ارتباط ملل (MSR) با برند راهبرد ارتباط با شماره ثبت 15051 و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

فعالیت این واحد از شرکت راهبرد ارتباط در خصوص انجام کلیه امور تبلیغات مجازی یا دیجیتال مارکتینگ می باشد.

تماس با ما

با ما در تماس باشید

گواهینامه ها

کلیه خدمات و محصولات این وب سایت حسب مورد دارای مجوز قانونی از مراجع ذی صلاح می باشد.